Raven - Lekka wieża nawigacyjna - MRB

Raven

Lekkie wsparcie nawigacji

Raven

Lekka Wieża Nawigacyjna

Odkryj pełen potencjał

Odkryj pełen potencjał swojego motocykla enduro dzięki innowacyjnemu systemowi mocowania świateł i nawigacji "RAVEN" dostępnego wyłącznie w ofercie motorallybike.com! Nasz produkt został stworzony z myślą o entuzjastach rajdów. Przemyślane i ergonomiczne umożliwi Tobie sprawne nawigowanie w terenie. Lekka i sztywna konstrukcja umożliwia pewność prowadzenie motocykla.

RAVEN to koncepcja, która umożliwia łatwą przebudowę motocykla enduro w pełnowartościową rajdówkę. Idealne rozwiązanie dla motocyklistów, którzy szukają kompaktowej alternatywy przystosowanej do rajdów europejskich.

Idealne dopasowanie

Konstrukcja RAVEN to harmonijna całość zamknięta w obrysie Twojego motocykla. Estetyka produktu idzie w parze z jego funkcjonalnością. Twoje enduro nie traci walorów lekkości i poręczności.

Najnowocześniejsze oświetlenie

Wysokiej jakości homologowane oświetlenie gwarantuje doskonałą widoczność nawet w trudnych warunkach terenowych.

Amortyzator skrętu

Możliwość montażu amortyzatora skrętu to kolejny atut tego produktu. Amortyzator umożliwia stabilne prowadzenie motocykla w trudnym terenie. Świetnym uzupełnieniem jest profesjonalny produkt firmy Scotts Performance, który jest dostępny w ofercie motorallybike.com

Rajdowy lub podróżniczy pulpit

Dopełnieniem produktu jest zestaw nawigacyjny portugalskiego producenta F2R. Sposób jego montażu pozwala na szybkie i sprawne nawigowanie podczas ścigania. Przygotowaliśmy rozwiązanie dla wszystkich użytkowników tabletów, którym jest specjalnie przygotowana płyta z szybkim mocowaniem RAM mount, która zapewni wygodną nawigację w terenie.

Akcesoryjne płyty montażowe

Korzystając z dedykowanych płyt montażowych, możesz bez ograniczeń zamocować swojego Garmina, Stellę czy inne urządzenie dostarczane przez Organizatorów rajdów nawigacyjnych.

Zintegrowane rozwiązania

W asortymencie sklepu motorallybike.com znajdziesz wszystkie potrzebne akcesoria, dzięki którym dostosujesz swój motocykl do własnych preferencji. M.in. amortyzator skrętu, zbiorniki paliwa, tarcze hamulcowe, osłony, przewody hamulcowe, elementy instalacji elektrycznej, podnóżki.

Przetestowane przez profesjonalistę

Nasz zestaw sprawdził się podczas kilku trudnych rajdów nawigacyjnych w Europie i został doceniony przez wielu użytkowników, w tym m.in. przez utytułowanego motocyklistę rajdowego z wieloletnim doświadczeniem, zdobytym w wielu rajdach nawigacyjnych, w tym w kilku rajdach Dakar.

Łatwa instalacja i demontaż

Montaż RAVEN jest prosty i nie wymaga ingerencji w konstrukcję motocykla. Sposób mocowania umożliwia szybki montaż i demontaż. Jeżeli z jakiegoś powodu uznasz, że będziesz potrzebował motocykla enduro (treningi, sprzedaż) z łatwością przywrócisz go do stanu pierwotnego.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących szczegółów technicznych lub montażu

Obsługa i zapewnienie jakości

Konstrukcję Raven produkujemy w Polsce, dzięki czemu na bieżąco kontrolujemy jakość wytwarzanego przez nas produktu. Jesteśmy również autoryzowanym punktem serwisu urządzeń Scotts Performens oraz F2R.

Zaprawiony w bojach

Wsparcie nawigacyjne RAVEN dowiodło swojej solidności i niezawodności poprzez szeroko zakrojone testy w głównych europejskich wyścigach terenowych, w tym Hellas Rally, Dinaric Rally i Balkan Offroad Rallye. Te prestiżowe wydarzenia służą jako rygorystyczne poligony doświadczalne dla systemów nawigacyjnych, a RAVEN konsekwentnie przodował w prowadzeniu zawodników przez trudne tereny i zróżnicowane krajobrazy. Jego skuteczność w tych głównych europejskich wyścigach świadczy o jego skuteczności, zapewniając dokładne prowadzenie po trasie i potwierdzając jego zdolność do płynnej nawigacji w wymagających warunkach terenowych.

Kompletna realizacja Twojego projektu

Pomagamy w konfiguracji oraz doborze urządzeń i produktów do pełnej przebudowy motocykla. Możesz powierzyć nam swój standardowy motocykl i odebrać go w swojej wymarzonej wersji.